אודות

 
כרמל תחבורה 2005 בע"מ הוא בית ספר לנהיגה, מהוותיקים בצפון הארץ. המרכז ללימודי נהיגה הוקם על-ידי חיליק פלוטקין כעסק משפחתי, ובני המשפחה מנהלים את המקום כבר יותר מ- 30 שנה. חברת כרמל תחבורה בעלת תקן מכון התקנים "מתי" ISO9001.
 

מעסק משפחתי לרשת בתי ספר לנהיגה

 
עם הזמן העסק התרחב והפך לרשת בתי ספר לנהיגה. כיום יש לכרמל תחבורה סניפים בחיפה, בקריות, בחדרה ובנהריה. בכל אחד מהסניפים מכשירים נהגים על כל סוגי כלי הרכב, כולל: אופנועים, רכבי משא קל, רכבי משא כבד, גורר תומך, אוטובוס, אוטובוס זעירים, מונית, וכן על רכב פרטי ידני או אוטומט.
 

כל סוגי הרישיונות תחת קורת גג אחת

 
כתלמידי בית-ספר כרמל תחבורה 2005 בע"מ, תוכלו ליהנות מליווי אישי ומקצועי הניתן על-ידי גורם אחד מקצועי ומוסמך, המלווה אותם לאורך כל התהליך, משלב מבחן התיאוריה ועד להצלחה בטסט ובהשגת הרישיון.
כמו כן, במקרים שבהם קיים צורך בהליך הדרגתי כדי להוציא רישיון (כגון ברכבי משא כבד, אוטובוס ומונית וכו.
צוות המורים נמצא פה עבורכם – הם כבר מכירים אתכם ואתם מכירים אותם, ולכן התהליך מתבצע באווירה נעימה, תומכת וסבלנית, כדי שתצליחו להוציא את רישיון הנהיגה שבו אתם מעוניינים, ללא כל קושי.
 
כרמל תחבורה 2005 בע"מ
 

אתכם עד לאורך כל הדרך!

 
כל תלמיד זוכה לקבל יחס אישי ושירות מקצועי ומסור, בזמינות מלאה ולאורך כל הדרך. גם אם אתם מעוניינים להוציא רישיון על רכב כבד, נשמח לסייע לכם בהליך הבירוקרטי הארוך, הכולל ועדות, הכנת טפסים, הגשת בקשות וטיפול בכל מה שנוגע לכך. לרשותכם עומד גם צוות מקצועי שישמח להכין אתכם לקראת הוועדה של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, וייתן לכם טיפים איך לעבור את המבדקים של הוועדה להתאמה לנהיגה על רכבים מקצועיים. שירות זה ניתן כחלק מחבילת השירות שהוא מציע לכם, ללא עלות נוספת. הצוות ייתן לכם את כל הכלים שיעלו את הסיכויים שלכם להצליח מול הוועדה כבר בפעם הראשונה, ללא הוצאות מיותרות.

הצוות שלנו ישמח לסייע לכם גם במציאת עבודה כנהגים של משאיות משא קל וכבד, גוררים או כנהגי אוטובוסים ומוניות. על מנת להיכנס לתחום עליכם להציג תעודה המעידה כי מאחוריכם לפחות 8 שנות לימוד. לעתים התעודה אבדה או שאינה בנמצא. בית ספר כרמל תחבורה מעניק לכל מי שרכב חבילת לימוד נהיגה שירות נוסף, שנועד להתגבר על קושי זה: בבית הספר כרמל תוכלו לקבל תצהיר עורך דין במחיר מוזל.

צוות בית הספר ישמח לעמוד לשירותכם ולענות על כל שאלה. צרו עמנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים ולתיאום שיעור נהיגה.