מדיניות פרטיות

תקנון תנאי שימוש באתר

לקוח נכבד,
תנאי השימוש שלהלן מהווים הסכם מחייב בינך ובין כרמל תחבורה 2005 בע"מ, ח.פ. 513632075. אנחנו ממליצים לקרוא את תנאי השימוש לפני רכישת שירותים באתר. תקנון זה מהווה אישור להסכמתך לקבל את התנאים שלהלן:

הנחה למזמינים אונליין

גולשים הרוכשים שיעורי נהיגה, חבילות נהיגה או מוצרים אחרים דרך האתר זכאים ל- 3% הנחה. מחיר המבצע מגלם את ההנחה.
כל המבצעים באתר הם בכפוף לתקנון.
ט.ל.ח

הזמנה ואספקת השירותים

ניתן להזמין את השירותים דרך האתר 24/7. המחירים כוללים מע"מ ואינם כוללים אגרת רישום (למעט רכב פרטי) ואגרת מבחן הרישוי.
החברה רשאית לא לאשר עסקה ע"פ שיקול דעתה וכנגד החזר תשלום מלא.
את שיעורי הנהיגה ניתן לקבל בבית הספר כרמל תחבורה 2005 בע"מ בכתובת: קדושי יאסי 2, מרכז הקונגרסים, חיפה וברחוב החרושת 2 מפרץ חיפה (חוצות המפרץ).
עודכן ביום: 01.11.20

תנאים כללים לביצוע שיעורי נהיגה/מבחן מעשי ן (טסט)

1. לשיעור/מבחן נהיגה באופנוע נדרש להופיע עם מכנס ארוך, נעליים סגורות וחולצה עם שרוול.
2. במידה והנך נדרש למשקפי ראיה חובה להצטייד אתם לשיעור הנהיגה/מבחן.
3. התלמיד מתחייב לפרוע את חובו מיד עם דרישת ביה"ס וע"פ כרטיס התלמיד המנוהל בביה"ס.

ביטול שיעור/מבחן מעשי

1. ביטול שיעורים/מבחנים שהוזמנו מראש ניתן לבטלם בתנאי שההודעה על הביטול התקבלה 24 שעות טרם זמן השיעור שהוזמן.
ניתן לבטל שיעורים בטלפון: 1800233323 או במייל: omer@carmel-t.org
2. שיעור/מבחן שבוטל בפחות מ-24 שעות טרם השיעור יחויב במחיר מלא.

הזמנת מבחן (טסט)

1.הזמנת מבחן חיצוני (טסט) תתאפשר לאחר ביצוע כל שיעורי החובה הנדרשים ע"פ חוק בהתאם לדרגת הלימוד.
2. תשלום אגרת מבחן מהווה את הסכמת התלמיד/ה להזמנת מבחן מעשי. מומלץ לעדכן את המשרד לאחר התשלום להזמנת מבחן מהירה.
3. תנאי להזמנת מבחן מעשי – גמר חשבון.

ביטול עסקה/העברת יתרה

במקרים של ביטול עסקה יתבצע החזר כספי תוך 14 יום מיום הרכישה למעט דמי רישום (אין החזר כספי/ביטול עסקה על דמי רישום). החזר כספי יתבצע לפי מחיר המחירון של המוצר כפי שנרכש באתר החברה אם נרכש באתר, או ע״פ מחיר המחירון של המוצר כפי שנרכש במשרדי בית הספר. במידה וחלק מהשירות ניתן ללקוח, החישוב יבוצע ע"פ המחיר המפורסם במחירון בית הספר. ההחזר יבוצע בניכוי 5% מערך המוצר או 100 ש"ח (הנמוך מביניהם), כקבוע בחוק ההגנה לצרכן.
העברת יתרה או יתרת שיעורים/מבחנים בחבילת שיעורים, תעבור כיתרת זכות כספית ולא בכמות בשיעורים/מבחנים. ערך שיעור/מבחן יחושב וינוכה מהחבילה ע"פ מחיר מחירון המפורסם במשרד בית הספר באותו יום בו בוצע העברת הזכות.
החברה רשאית לבטל כל עסקה ולא לאשרה ע"פ שיקול דעתה וכנגד החזר תשלום מלא.
ביטול עסקה עבור קורס רכב ציבורי/כבד עיוני יתבצע ע"פ תקנון המכללה אליו שובץ התלמיד.

שירות לקוחות

נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם בטלפון שירות הלקוחות או במשרדי החברה במהלך שעות הקבלה.
טל': 1-800-233323
עומר: 8516720 – 04
דוא"ל: omer@carmel-t.org
 
* טל"ח

מדיניות פרטיות

מטרת מדיניות פרטיות זו היא להגדיר את נוהלי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתר והדרך בה נוהגת החברה במידע הנאסף בעת שימוש באתר.
 
 1. פרטייך האישיים ו/או פרטי הזיהוי (להלן:"פרטים אישיים") אשר כרמל תחבורה 2005 בע"מ (להלן: "החברה") מקבלת ממך בעת ההזמנה, נועדו לצורך רכישת המוצרים / שירותי החברה בלבד.
 2. פרטייך האישיים ו/או פרטי הזיהוי, כמו גם מידע על רכישות באתר (להלן: "המידע"), יישמרו במאגר המידע של האתר בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשל"א – 1981, וייעשה בהם שימוש על פי הוראות סעיף זה ו/או על פי הוראות כל דין.
 3. החברה עושה מאמצים מסחריים רבים על מנת להגן על שלמות המידע ואבטחת המידע מפני גישה של צדדים שלישיים. איסוף המידע ושמירתו בסודיות נעשים בסביבה מאובטחת: החברה משתמשת בשילוב של טכנולוגיות אבטחה, לרבות הגנה על האתר באמצעות טכנולוגיות הצפנה SSL, נוהלי אבטחה ואמצעים ארגוניים אחרים בכדי להגן על המידע מפני גישה, ו/או שימוש ו/או גילוי לבלתי מורשים בחברה ו/או צדדים שלישיים מכוח ההסכם ו/או הדין.
 4. בנוסף, כפי שפורט בהסכם תנאי השימוש, סליקת כרטיסי האשראי של רוכשים דרך האתר מתבצעת באמצעות ספק הסליקה והחברה אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי שנמסרו על ידי משתמשי האתר בשרתיה.
 5. השימושים הניתנים באתר מצריכים למסור פרטים אישיים, כגון שמך המלא, כתובת הדוא"ל שלך ומסר כרטיס אשראי (להלן: "פרטי הרכישה"). על כן, הנך מצהיר בזאת כי הפרטים האישיים אשר נמסרים לחברה במהלך רכישת המוצרים/שירותים נעשים מרצונך החופשי ובהסכמתך.
 6. החברה תהא רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני דברי פרסומת בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח-2008 (" חוק הספאם "). החברה רשאית להשתמש במידע שתמסור באתר – ובמידע שתאסוף אודות דפוסי השימוש באתר – לצורך שיפור השירותים באתר ו/או בכל דרך אחרת שהיא מציעה, ליצירת קשר איתך במקרה הצורך בהתאם להוראות חוק הספאם, או לצורך ניתוח ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. על צדדים שלישיים כאמור ו/או עובדיהם ו/או מי מטעמם נאסר להשתמש במידע אישי זה לכל מטרה אחרת, מלבד האמור בסעיף זה לעיל.
 7. החברה משתמשת בטכנולוגיית cookies ובטכנולוגיות דומות במהותן לצורך תפעולו השוטף והתקין של האתר (להלן ביחד " העוגיות"), ובכלל זה בכדי לאסוף נתונים סטטיסטיים אודות השימוש באתר, לאימות פרטים, להתאמת האתר להעדפותיך האישיות ולצרכי אבטחת מידע. כאמור, החברה מקדישה משאבים ונוקטת באמצעי אבטחה שונים למניעת חדירה למחשבי החברה ו/או מאגר המידע של האתר על מנת לסכל פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים האתר. עם זאת, אין החברה יכולה לאבטח את מחשבי החברה ו/או מאגר המידע של האתר אבטחה מושלמת מפני חדירות בלתי מורשות ושימוש אסור במידע. על כן, הנך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגדנו ו/או מי מטעם החברה עקב חדירות בלתי מורשות כאמור ו/או גילוי ו/או שימוש במידע הנובע מחדירות בלתי מורשות כאמור, מכוח ההסכם ו/או הדין. אנו ממליצים לך לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים להגנת המידע בעת פעילותך באינטרנט. לדוגמא, שנה את הסיסמאות שלך לעיתים קרובות, השתמש בשילוב של אותיות ומספרים בעת יצירת סיסמאות, וודא שאתה משתמש בדפדפן מאובטח.
 8. החברה אינה מעוניינת לקבל ממך כל תוכן או מידע שהינו סודי או מוגן על ידי זכויות כלשהן והנך נדרש להימנע מלהעלות לאתר ולפרסם בו כל מידע כאמור. על כן, ההתייחסות לכל תוכן או מידע שתמסור לחברה ו/או תפרסם באמצעות האתר או בכל אמצעי אחר לצורך פרסום (למשל בפורומים, תגוביות וכו', ככל שישנם) תהיה כאל מידע לא סודי ולא קנייני. דע, כי במשלוח תכנים ומידע לפרסום, הנך מקנה לחברה רישיון חינם שאינו מוגבל בזמן, להציג, לשכפל, להעתיק, להפיץ, לשווק, לשדר, להעמיד לרשות הציבור ולעשות בתכנים ובמידע כל שימוש אחר לפי שיקול דעתה. משמעותו של דבר היא שאינך זכאי, ולא תהיה זכאי בעתיד, לכל תשלום שהוא בגין תכנים כלשהם שתמסור לחברה ו/או תפרסם באתר.
 9. המידע הנמסר על ידך כפוף להוראות מדיניות הגנת הפרטיות בהסכם ו/או הדין, החברה תימנע, ככל האפשר, ממסירת מידע לצדדים שלישיים במודע, למעט לספקים וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שביצעת באתר, אלא אם תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי ו/או אם תעמוד בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצעת באתר. במקרה זה רשאית החברה למסור את פרטיך לצד הטוען כי נפגע ממך ו/או בהתאם להוראות הצו השיפוטי ללא כל הודעה מוקדמת.
 10. באתר קיימים קישורים אשר מפנים לאתרי אינטרנט אחרים. החברה עושה מאמץ לקשר לאתרי אינטרנט אשר לפי מיטב ידיעתה אינם פוגעים בפרטיות המשתמשים באתרי אינטרנט האחרים. יחד עם זאת, החברה איננה אחראית לתנאי השימוש ו/או למדיניות הגנת הפרטיות באתרי האינטרנט האחרים, לתוכניהם ולכל הקשור או הנובע משימוש בהם. שימושך בקישורים לאתרי אינטרנט אחרים ו/או השימוש באתרים אחרים, הינם על אחריותך הבלעדית.
 11. הנך זכאי לעיין במידע שנאסף ומוחזק על ידי החברה בהתאם לתנאי שימוש אלו על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א -1981. בנוסף, אם המידע שבמאגרי החברה משמש לצורך פניה אישית אליך, בהתבסס על השתייכותך לקבוצת אוכלוסין, שנקבעה על פי אפיון אחד או יותר של בני אדם ששמותיהם כלולים במאגר ("פניה בהצעה מסחרית"), כי אז אתה זכאי על-פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 לדרוש בכתב שהמידע המתייחס אליך יימחק ממאגר המידע. החברה תמחק במקרה זה מידע הדרוש לה רק כדי לפנות אליך בהצעות מסחריות כאמור לעיל. מידע הדרוש לחברה לשם ניהול עסקיה – לרבות תיעוד פעולות מסחריות ואחרות שביצעת באתר החברה – יוסיף להישמר בחברה על-פי דין, אך לא ישמש עוד לצורך פניות אליך.
 12. החברה רשאית לשנות מעת לעת את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, בהוראות שעניינן השימוש במידע שמסרת, תפורסם על-כך הודעה באתר.
תעודת הסמכה לחברת כרמל תחבורה
דילוג לתוכן