דרגה A2

רישיון נהיגה לאופנוע A2

A2

רישיון לדרגה A2 לאופנוע ב-4 צעדים פשוטים

רישיון נהיגה – דרגה A2

סוג רישיון: רישיון נהיגה דרגה A2 הוא רישיון לנהוג באופנוע שנפח מנועו עד 125 סמ"ק ושהספק מנועו אינו עולה על 11 קילווט (להלן – KW) (14.916 כוח סוס) ובלבד שהיחס בין ההספק למשקל העצמי לא יעלה על 0.1.

 

גיל מינימלי למבחן עיוני – 15.5
גיל מינימלי למבחן מעשי – 16
גיל מינימלי ללימוד – 16
גיל מינימלי לקבלת רישיון – 16
מס' שיעורים מינימלי – 15

תנאים לקבלת הרישיון:

הערות

לתיאום שיעור ראשון ולקבלת מידע נוסף, צרו קשר עם בית ספר כרמל תחבורה.

למה ללמוד על דו גלגלי בכרמל תחבורה?

מקצועיות: השיעור מועבר על-ידי מורים לנהיגה מקצועיים, סבלניים ובעלי ניסיון רב בענף הדו-גלגלי. רק בכרמל תחבורה משתדלים ששני מורים ילוו אתכם ברוב הליך הלימוד.

ניסיון: כרמל תחבורה בע"מ הוא אחד מבתי הספר לנהיגה הוותיקים באזור צפון הארץ.

מחירים ללא מתחרים, תשלומים נוחים, מבצעים והנחות: בבית הספר ניתן לשלם: במזומן, בהמחאה (לא דחויה), במזומן או בכרטיס אשראי עד 18 תשלומים (קרדיט), וכמובן במחירים אטרקטיביים.

זמינות: משרד בית הספר פתוח כל יום עד השעה 18:30, כך שתמיד ניתן לקבל את השירות הנדרש. כמו כן, בבית הספר מערך שירות לקוחות שניתן לפנות אליו ולקבל מענה בכל בעיה שהיא.

בכל בעיה ניתן לפנות ישירות לעומר לטלפון: 04-8516720 , פקס 048516721, מייל omer@carmel-t.org .

מיקום: סניפי בית הספר ממוקמים במיקומים מרכזיים, המאפשרים הגעה נוחה ומהירה. קיימת חניה חינם בכל אחד מהסניפים. חיפה, מרכז הקונגרסים – קריות, החרושת 2 חוצות המפרץ.

מגרש רחב-ידיים לתרגול: בית הספר מתגאה במגרש התרגול הגדול ביותר באזור (סניף חיפה). במקום ניתן להתאמן בנוחות, וללא כל הפרעה.

אחוזי המעבר בטסט הם מהגבוהים ביותר באזור. היכנסו לעמוד הפייסבוק של בית הספר וצפו במו עיניכם בכמות התלמידים המרשימה שהצליחו לקבל את הרישיון הנכסף!

צרו קשר ותתחילו ליהנות מכל היתרונות שיש לכרמל תחבורה להציע לכם!

דילוג לתוכן